درباره ما

مشاوره

مشتریان عزیر با ارائه مشخصات فنی پروژه و نوع کاربری دستگاه به واحد مشاوره این مجموعه به صورت رایگان بهترین پیشنهاد از نظر قدرت ، کیفیت و قیمت را دریافت می نمایند.

خدمات پس از فروش

راه اندازی دستگاه،آموزش اپراتوری و نگهداری ، گارانتی ، تامین قطعات، مشاوره تلفنی جهت رفع عیب و اعزام نیرو جهت رفع عیب در حداکثر 48 ساعت بخشی از خدمات این واحد می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور

خدمات قبل از فروش

مشاوره انتخاب ، مشاوره و پیشنهاد نقشه جانمایی اتاق ژنراتور ، فنداسیون دستگاه ، نقشه کابل کشی سایز کابل نقشه و نوع لوله کشی های مورد نیاز از خدمات رایگان این واحد می باشد.

تامین قطعات دیزل ژنراتور در اصفهان

تامین قطعات

ما با داشتن انبار کامل قطعات کلیه دیزل و ژنراتور ها و سازماندهی واحد جداگانه جهت این امر ،جهت جلب رضایتمندی مشتریان سریعترین و بهترین خدمات در این بخش ارائه می نماییم.

هدف:

هدف این مجموعه به طور کلی داشتن تنوع بالای محصولات جهت کار برد های مختلف و با قیمت های متنوع برای عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد نیاز مشتری وارائه بالاترین و سریعترین خدمات در این زمینه در جلب رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد تا بتوانیم در حد و توان خود در جهت پیشرفت صنایع کشور و در نهایت پیشرفت اقتصادی کشور عزیزمان قدمی برداریم.

فعالیت ها:

در حال حاضر این مجموعه با توجه به نیاز بازار داخلی و ارتباط با کمپانی های معتبر خارجی درزمینه های واردات و کوپله انواع دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا سوئد ، کامینزپاورانگلستان ، پرکینزانگلستان ، کامینز چین ، لوول چین ، کرلوسکار هندوستان و ژنراتور های استامفورد انگلستان ، لوری سومر فرانسه ، مک آلته ایتالیا ، لینز ایتالیا و ساخت انواع تابلو های حفاظت،کنترل و قدرت دیزل ژنراتور، تابلو های چنج آور ، پارالل و سنکرون و ساخت کاناپی های سایلنت یزل ژنراتور فعالیت دارد.

بخش های صحرا آب صنعت

واحد مهندسی و مشاوره

تیم مهندسی و مشاورین مجموعه با توجه به نیاز مصرف کننده از یک طرف و تنوع بسیار بالای محصولات از طرف دیگر و درنظرگرفتن شرایط مورد نیاز دستگاه، محیط مورد استفاده دستگاه، میزان سرمایه گزاری مصرف کننده و آیتم های دیگر بهترین پیشنهاد را ارائه می نماید.

واحد فروش

ما برای رسیدن به هدف خود نیاز به دو پیش زمینه اساسی داریم که عبارتند از 1- اعتبار 2- سرمایه که هر دو از طریق ارتباط با بازارهای مختلف مصرف بدست می آید. در نتیجه پل ارتباطی ما و بازار، فروش محصولات می باشد که از نظر ما آغاز و اولین قدم به سمت بدست آوردن پیش نیاز های هدف خود می باشد در نتیجه فروش را پایان ارتباط ندانسته و آغاز تعهد خود نسبت به خریدار و هدف اصلی این مجموعه قلمداد می کنیم. لذا این واحد با دقت بسیار بالایی گزینش و آموزش داده شده و زیر نظر مستقیم مدیریت مجموعه اداره می گردد تا با نهایت همکاری بتوانیم این ارتباط را با شما دوستان بوجود آوریم.

واحد خدمات پس از فروش

این قسمت که در واقع نقش اساسی در زمینه بدست آوردن یکی از پیش نیاز های هدف اصلی ما یعنی اعتبار می باشد با وسواس بسیار بالایی توسط مدیران این مجموعه کنترل می گردد و آماده ارائه هرگونه خدمات پس از فروش در زمینه کاری خود می باشیم.

چرا صحرا، آب و صنعت را انتخاب کنید؟

مشاوره تخصصی

تیم فنی و مهندسی ما با توجه به میزان و نوع مصرف و در نظر گرفتن مزیت های دستگاههای مختلف بهترین دستگاه مورد نیاز مشتری را از نظر قدرت، کارایی و قیمت پیشنهاد می نماید.

گارانتی محصولات

ما کلیه دیزل ژنراتور های پیشنهادی و ارائه شده توسط این مجموعه را علاوه بر گارانتی کیفیت محصولات ،گارانتی کارایی و بازدهی می نماییم که این باعث اطمینان کامل مشتری از دستگاه خریداری شده توسط این مجموعه را دارد.

مقرون به صرفه بودن

ما با فراهم و گرداوری محصولات مختلف قابلیت ارائه دیزل ژنراتور با قیمت های رقابتی و مختلف را داریم که با توجه به نوع مصرف و میزان سرمایه گذاری مشتری بهترین و مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را ارائه می نماییم.

خدمات قبل از فروش

تیم فنی و مهندسی ما آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب دیزل ژنراتور ، ارائه نقشه مورد نیاز اتاق ژنراتور، فنداسیون ، کابل کشی و جانمایی آن می باشد.

خدمات پس از فروش

تیم راه اندازی ، رفع عیب و تعمیرات این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته آماده جوابگویی به مشتریان عزیر بوده و در صورت نیاز به اعزام نیرو حداکثر 48 ساعت پس از درخواست مشتری به محل پروژه اعزام می گردند.

تامین قطعات

کلیه دستگاههای ارائه شده توسط این مجموعه دارای 10 الی 15 سال خدمات پس از فروش می باشد و ما با داشتن انبار کامل قطعات در امر تامین قطعات مورد نیاز حداکثر تا 48 ساعت آماده ارائه این خدمت به مشتری می باشیم.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • امتیاز
 • قیمت
 • انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • وزن
 • ابعاد
 • رنگ
 • جزئیات بیشتر
 • ویژگیها
 • Custom fields
مقایسه