درباره صحرا ، آب و صنعت

صحرا آب و صنعت

 مجموعه صحرا آب و صنعت ازسال 1376 فعالیت خودرادرزمینه تولید انواع پمپهای کشاورزی و واردات انواع الکتروموتور آغاز نمود و از سال 1380 با توجه به نیاز بازار و تکمیل سبد کالای خود واردات ، فروش و در ادامه خدمات پس از فروش انواع موتور ژنراتور و دیزل ژنراتور را به فعالیت های خود اضافه نمود .

در حال حاضر این مجموعه با داشتن  کادر مجرب و تخصصی  در زمینه مشاوره ، فروش و خدمات پس از فروش  در زمینه انواع موتور ژنراتورو دیزل ژنراتورا زیک طرف و تنوع محصولات خود از طرف دیگر آماده ارائه خدمات و جلب رضایت شما مشتریان می باشد

 

در حال حاضر ما با داشتن تنوع انواع دیزل ژنراتور های کامینر پاور انگلستان ، ولوو پنتا سوئد ، پرکینز انگلستان ، پراماک ایتالیا ، کرلوسکار هندوستان ، لگا پاور چین و لوول چین و انواع موتور برق های بنزینی و گازوئیلی هوندا الماکس ژاپن و کیپور چین با تنوع 500 وات الی 2500 کیلووات آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشیم.

 


 

هدف :

هدف این مجموعه به طور کلی داشتن تنوع بالای محصولات جهت کار برد های مختلف و با قیمت های متنوع برای عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد نیاز مشتری وارائه بالاترین و سریعترین خدمات در این زمینه در جلب رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد تا بتوانیم در حد و توان خود در جهت پیشرفت صنایع کشور و در نهایت پیشرفت اقتصادی کشور  عزیزمان قدمی برداریم.

 

 

 

 فعالیت ها:

در حال حاضر این مجموعه با توجه به نیاز بازار داخلی و ارتباط با کمپانی های معتبر خارجی درزمینه های واردات و کوپله انواع دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا سوئد ، کامینزپاورانگلستان ، پرکینزانگلستان ، کامینز چین ، لوول چین ، کرلوسکار هندوستان و ژنراتور های استامفورد انگلستان ، لوری سومر فرانسه ، مک آلته ایتالیا ، لینز ایتالیا و ساخت انواع تابلو های حفاظت،کنترل و قدرت دیزل ژنراتور، تابلو های چنج آور ، پارالل و سنکرون و ساخت کاناپی های سایلنت یزل ژنراتور فعالیت دارد .

 

 

 

بخش ها : 

 

1- واحد مهندسی و مشاوره

تیم مهندسی و مشاوره ین مجموعه با توجه به نیاز مصرف کننده از یک طرف و تنوع بسیار بالای محصولات از طرف دیگر ودرنظرگرفتن شرایط مورد نیاز دستگاه ، محیط مورد استفاده دستگاه ، میزان سرمایه گزاری مصرف کننده و آیتم های دیگر بهترین پیشنهاد را ارائه می نماید.

 

2-واحد فروش

ما برای رسیدن به هدف خود نیاز به دو پیش زمینه اساسی داریم که عبارتند از     1- اعتبار      2- سرمایه     که هر دو از طریق ارتباط با  بازارهای مختلف مصرف بدست می آید.

 در نتیجه پل ارتباطی ما و بازار ، فروش محصولات می باشد که از نظر ما آغاز و اولین قدم به سمت بدست آوردن پیش نیاز های هدف  خود می باشد   در نتیجه فروش را پایان ارتباط ندانسته و آغاز تعهد خود نسبت به خریدار و هدف اصلی این مجموعه  قلمداد می کنیم.  

لذا این واحد با دقت بسیار بالایی گزینش  و آموزش داده شده وزیر نظر مستقیم مدیریت مجموعه  اداره می گردد  تا با نهایت همکاری  بتوانیم این ارتباط را با شما دوستان بوجود آوریم.

 

3-واحد خدمات پس از فروش

این قسمت که در واقع نقش ساسی در زمینه بدست آوردن یکی از پیش نیاز های هدف اصلی ما یعنی اعتبار می باشد با وسواس بسیار بالایی توسط مدیران این مجموعه کنترل می گردد و آماده ارائه هرگونه خدمات پس از فروش در زمینه کاری خود می باشیم.

 

 

 

نشانی : شانی دفتر مرکزی و نمایشگاه : اصفهان / خیابان مسجد سید / ابتدای خیابان پنج رمضان      کدپستی : 8137918645
تلفن ها : 33447001-4 (031)
فکس :‌ 33447098 (031)
پست الکترونیک :‌ info@sahraabsanat.com